standard-title Služby v okolí

Služby v okolí

Parkování Palladium – 250 m

Non-stop podzemní garáže Palladium, největší veřejný parking na Praze 1, se nacházejí pod oblíbeným obchodním centrem Palladium. Tyto bezpečné a příjemné podzemní garáže nabízejí 900 parkovacích míst ve třech podzemních patrech; navíc se mohou pochlubit snadným přístupem a výjezdem z Revoluční ulice. V garážích Palladium se nemusíte obávat, že byste nemohli najít volné místo k parkování, ke každému z nich vás navede světelný navigační systém. O bezpečí se tu stará non-stop ostraha. Standardní hodinový poplatek za první a druhou hodinu parkování je 50 Kč a za třetí a každou další hodinu činí 45 Kč. Parkování na 24 hodin zde stojí 700 Kč a parkování na 72 hodin vás vyjde na 1800 Kč. Dlouhodobé parkování stojí 6900 Kč za měsíc. Další tarify a aktuální informace najdete na webových stránkách. Všechny ceny zahrnují DPH. K dispozici je také ruční mytí aut.

Adresa: PALLADIUM, nám. Republiky 1, Praha 1, www.palladiumpraha.cz

palladium_parking

Nákupní centrum Palladium – 250 m

PALLADIUM je moderní nákupní centrum s nejširší nabídkou obchodů, restaurací a služeb uprostřed historické Prahy. Na 5 podlažích naleznou návštěvníci téměř 180 obchodů, 20 restaurací, kaváren a barů a v podzemí téměř 900 parkovacích míst. Citlivé propojení historických prvků s moderní architekturou vytváří jedinečnou atmosféru, která činí z nakupování opravdový zážitek.

Adresa: nám. Republiky 1, Praha 1, www.palladiumpraha.cz

palladium

Čistírna Bel & Blanc – 250 m

Síť rychločistíren Bel & Blanc vznikla v západní Francii roku 1995. Díky obrovskému zájmu klientů má v současné době již 130 provozoven ve 4 zemích světa, soustředěných do galerií hypermarketů a obchodních center. Provoz prvních čistíren Bel & Blanc v České republice byl zahájen na jaře roku 2001. Profesionální obsluha, 90 minutová doba čištění, příznivá cena, to vše je zárukou spokojenosti všech klientů využívajících služeb Bel & Blanc.

Adresa: Dlouhá 20, 11000 Praha 1, www.beletblanc.cz

bel & blanc

Restaurace Lokál – Dlouhá – 100 m

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Pivo zde putuje co nejkratšími trubkami rovnou do půllitru a zůstává čerstvé až do posledního loku. Kuchaři vaří českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů, vše je z čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Adresa: Dlouhá 33, 110 00 Praha 1

Kontakt: 222 316 265, Email: lokal@ambi.cz

lokal

Obchodní dům Kotva – 200 m

V OD Kotva jsou vám k dispozici desítky obchodů, občerstvení i fitness. Dále nabízí parkování na Praze 1 nebo pronájem obchodních ploch a kanceláří. Kotva se nachází na frekventovaném místě, je ideálním místem pro nákupy a také prohlídku památek. Navíc se nachází v blízkosti důležitých institucí, pouhých 5 minut chůze od Václavského náměstí. Dopravíte se k nám buď metrem – linkou B – nebo jednou z tramvají 5, 8, 14, zastávka Náměstí Republiky. V blízkosti obchodního centra se nachází také všechny důležité dopravní lokality, Autobusové nádraží Florenc či Hlavní a Masarykovo nádraží.

Adresa: Revoluční 1/655, 110 00 Praha 1, www.od-kotva.cz

kotva